M55342K12B10E0RS3
MFR.Part #
M55342K12B10E0RS3
JLCPCB Part #
C6985917
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount