M55342K12B10E0PBSV
MFR.Part #
M55342K12B10E0PBSV
JLCPCB Part #
C4181565
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount