M55342K11B51E0RWSV
MFR.Part #
M55342K11B51E0RWSV
JLCPCB Part #
C4184239
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 50mW 51kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount