M55342K11B4K70MT1V
MFR.Part #
M55342K11B4K70MT1V
JLCPCB Part #
C4000427
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 4.7kΩ 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount