M55342K11B47K0MT1V
MFR.Part #
M55342K11B47K0MT1V
JLCPCB Part #
C4196283
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 47kΩ 50mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount