M55342K11B15E0RTSV
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342K11B15E0RTSV
JLCPCB Part #
C3990174
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount