M55342K11B11E0RTSV
MFR.Part #
M55342K11B11E0RTSV
JLCPCB Part #
C4108448
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 11kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount