M55342K11B10E0RWSV
MFR.Part #
M55342K11B10E0RWSV
JLCPCB Part #
C4177142
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount