M55342K11B10E0RTSV
MFR.Part #
M55342K11B10E0RTSV
JLCPCB Part #
C4029726
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount