M55342K11B10E0RS3
MFR.Part #
M55342K11B10E0RS3
JLCPCB Part #
C2076209
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount