M55342K10B10E0RWSV
MFR.Part #
M55342K10B10E0RWSV
JLCPCB Part #
C4099716
Package
1010
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1010 Chip Resistor - Surface Mount