M55342K09B750DMTSV
MFR.Part #
M55342K09B750DMTSV
JLCPCB Part #
C4072506
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 1W 750Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount