M55342K08B15E0RWSV
MFR.Part #
M55342K08B15E0RWSV
JLCPCB Part #
C4316158
Package
2010
Description
-65℃~+150℃ 15kΩ 800mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount