M55342K06B75E0RTSV
MFR.Part #
M55342K06B75E0RTSV
JLCPCB Part #
C4294408
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount