M55342K06B30E0STSV
MFR.Part #
M55342K06B30E0STSV
JLCPCB Part #
C4135085
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 30kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount