M55342K06B18E0RWSV
MFR.Part #
M55342K06B18E0RWSV
JLCPCB Part #
C4269342
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 18kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount