M55342K06B14E0RWSV
MFR.Part #
M55342K06B14E0RWSV
JLCPCB Part #
C4222691
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 14kΩ 150mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount