M55342K04B28E0RTSV
MFR.Part #
M55342K04B28E0RTSV
JLCPCB Part #
C4186896
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 150mW 28kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount