M55342K04B24E0MWSV
MFR.Part #
M55342K04B24E0MWSV
JLCPCB Part #
C4166539
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 150mW 24kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount