M55342K04B200BRWS
MFR.Part #
M55342K04B200BRWS
JLCPCB Part #
C4338490
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 150mW 200kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount