M55342K03B550KRTSV
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342K03B550KRTSV
JLCPCB Part #
C4249445
Package
1005
Description
-55℃~+150℃ 200mW 550kΩ Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1005 Chip Resistor - Surface Mount