M55342K03B10E0RT1V
MFR.Part #
M55342K03B10E0RT1V
JLCPCB Part #
C4106184
Package
1005
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount