M55342K02B750ARTS
MFR.Part #
M55342K02B750ARTS
JLCPCB Part #
C4273881
Package
0505
Description
-55℃~+150℃ 125mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount