M55342K02B10E0RT5V
MFR.Part #
M55342K02B10E0RT5V
JLCPCB Part #
C4266433
Package
0505
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount