M55342K01B75E0RT5V
MFR.Part #
M55342K01B75E0RT5V
JLCPCB Part #
C4040899
Package
0502
Description
-55℃~+150℃ 50mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0502 Chip Resistor - Surface Mount