M55342H12B10E0PWS
MFR.Part #
M55342H12B10E0PWS
JLCPCB Part #
C4274947
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount