M55342H11B15E0RWS
MFR.Part #
M55342H11B15E0RWS
JLCPCB Part #
C4160897
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount