M55342H06B10E0TWI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342H06B10E0TWI
Description
10kΩ 150mW ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS