M55342H03B39K0RTS
MFR.Part #
M55342H03B39K0RTS
JLCPCB Part #
C3999363
Package
1005
Description
-55℃~+150℃ 200mW 39kΩ Thin Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount