M55342E12B21E0RTS
MFR.Part #
M55342E12B21E0RTS
JLCPCB Part #
C4192552
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 21kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount