M55342E12B15E0RTS
MFR.Part #
M55342E12B15E0RTS
JLCPCB Part #
C4344357
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 15kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount