M55342E10B15E0RTS
MFR.Part #
M55342E10B15E0RTS
JLCPCB Part #
C4344547
Package
1010
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 500mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1010 Chip Resistor - Surface Mount