M55342E06B750ARTS
MFR.Part #
M55342E06B750ARTS
JLCPCB Part #
C4302970
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount