M55342E06B59E0RWS
MFR.Part #
M55342E06B59E0RWS
JLCPCB Part #
C4348349
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 59kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount