M55342E06B210BRTI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342E06B210BRTI
Description
150mW 210kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS