M55342E04B36E0RWS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342E04B36E0RWS
JLCPCB Part #
C4058774
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 150mW 36kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount