M55342E04B15E0RWS
MFR.Part #
M55342E04B15E0RWS
JLCPCB Part #
C4326167
Description
-55℃~+150℃ 150mW 15kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount