M55342E04B12E0RWS
MFR.Part #
M55342E04B12E0RWS
JLCPCB Part #
C4091303
Description
-55℃~+150℃ 12kΩ 150mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount