M55342E04B11E0RTS
MFR.Part #
M55342E04B11E0RTS
JLCPCB Part #
C4280649
Description
-55℃~+150℃ 11kΩ 150mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount