M55342E04B10E0RTS
MFR.Part #
M55342E04B10E0RTS
JLCPCB Part #
C3951598
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 150mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount