M55342E02B20E0PTS
MFR.Part #
M55342E02B20E0PTS
JLCPCB Part #
C3958577
Package
0505
Description
-55℃~+150℃ 125mW 20kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount