M55342E02B13E0RWS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342E02B13E0RWS
JLCPCB Part #
C4282412
Package
0505
Description
-55℃~+150℃ 125mW 13kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount