M39006/30-0105H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M39006/30-0105H
JLCPCB Part #
C1661398
Package
Plugin,D5.6xL13.1mm
Description
-55℃~+125℃ 15uF 2.21Ω 30V ±10% 插件,D5.6xL13.1mm Tantalum Capacitors ROHS