M39003/09-0162H
MFR.Part #
M39003/09-0162H
JLCPCB Part #
C1660047
Package
Plugin,D8.9xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 120mΩ 35V 39uF ±10% 插件,D8.9xL20mm Tantalum Capacitors