M39003/09-0139
MFR.Part #
M39003/09-0139
JLCPCB Part #
C1658282
Package
Plugin,D7.3xL17.4mm
Description
-55℃~+125℃ 120mΩ 20V 39uF ±10% 插件,D7.3xL17.4mm Tantalum Capacitors