M251206BB5109JP500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M251206BB5109JP500
JLCPCB Part #
C4348485
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 51Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS