LTO050FR2200JTE3
MFR.Part #
LTO050FR2200JTE3
JLCPCB Part #
C3369259
Description
-55℃~+150℃ 220mΩ 50W Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS