LTO050FR1000JTE3
MFR.Part #
LTO050FR1000JTE3
JLCPCB Part #
C1466688
Description
-55℃~+155℃ 100MΩ 50W Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% TO-220 Through Hole Resistors ROHS