LTO030FR0220JTE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LTO030FR0220JTE3
JLCPCB Part #
C1466373
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 22MΩ 30W Thick Film Resistor ±5% ±700ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS