LH1500AABTR
MFR.Part #
LH1500AABTR
JLCPCB Part #
C3008868
Package
SMD-6P
Description
-40℃~+85℃ 1.6V 130us 22Ω 350V 5.3kV 50mA 50us AC,DC SMD-6P Solid State Relays (MOS Output) ROHS